آموزش مجازی پیانو

آشنائی با کلاسهای آموزش مجازی پیانو


آموزش مجازی پیانو

آموزش مجازی پیانو

چه اهمیتی دارد که ما کجا هستیم در یکی از شهرهای ایران یا در نقاط دور افتاده این کره خاکی . در این ارتباط با توجه به محدودیتهای زمانی و مکانی بر آن شدم تا با راه اندازی کلاسهای آموزش مجازی پیانو این امکان را برای علاقه مندان به گذراندن دوره های آموزشی فراهم نمایم .

 نحوه ثبت نام : در حال حاضر سایت در حال بروز رسانی میباشد ،برای مطرح نمودن سئوالات و یا ثبت نام میتوانید از طریق واتس آپ یا تلگرام به شماره 09122031899  یا از قسمت تماس با ما از طریق ارسال مشخصات و ایمیل در ارتباط باشید .

مزایای آموزش مجازی پیانو :

1) محدودیتهای زمانی و مکانی :

مسلما هنرجویان عزیز برای رسیدن به محل آموزشگاه با مشکلاتی روبرو هستند وزمان زیادی از وقت با ارزش خود را به این موضوع اختصاص میدهند،از سوی دیگر ممکن است زمان کلاس با زمان مورد نظر شما مطابقت نداشته باشد و یا شما به دلیل زندگی در شهرهای دیگر امکان استفاده از کلاسهای حضوری را نداشته باشید .در روش آموزش مجازی بدون در نظر گرفتن مشکلات فوق میتوانید وقت با ارزش خود را به تمرین پیانو اختصاص دهید .

2 )تکرار فیلمهای آموزشی :

در روش آموزش مجازی شما قادر خواهید بود فیلمهای آموزشی را بارها و بارها نگاه کرده و در صورت فراموشی در مقاطع مختلف زمانی در صورت نیاز به این فیلمها مراجعه نمائید .

3)رفع اشکالات:

در این روش هنرجویان پس از دیدن فیلم و تمرین ،نسبت به ارسال فیلم ضبط شده خود اقدام مینمایند . کلیه فیلمها بررسی گردیده و تا قبل از ارسال فیلم بعدی در زمانهای مشخص اشکالات احتمالی رفع خواهد گردید .

4)هزینه تدریس :

یکی دیگر از مزایای این روش هزینه تدریس میباشد که نسبت به سایر روشهای تدریس این هزینه بشکل محسوسی کاهش میابد .

5)کانال اینستاگرام : در این روش برای شاگردان مستعداین امکان فراهم است که با ارسال فیلم خود و تائید کیفیت آن ،از طریق کانال اینستاگرام (لینک اینستاگرام) فیلم ارسالی به اشتراک گذاشته شود و از این طریق هنرجویان بتوانند هنر خود را در معرض دید هزارن نفر مشتاق و علاقه مند پیانو قرار دهند مسلما کامنتهای علاقه مندان این هنر مشوق شما در ادامه این راه خواهد بود .

6)کارگاه آموزشی :

در این ارتباط به منظور افزایش کیفیت و رفع اشکالات در پایان هر دوره یک روز اختصاص به آموزش حضوری هنرجویان خواهد داشت در این تاریخ هنرجویان علاوه بر رفع اشکالات و سوالات بصورت حضوری نسبت به ارائه نقطه نظرات خود و اجرای قطعات اقدام می نمایند.

نمونه فیلم آموزش مجازی

 

نظر شما: