بیوگرافی

 

غزال آخوندزاده هستم متولد چهاردهم اردیبهشت ماه 1376 در تهران . از سن پنج سالگی با تشویق خانواده آشنائی با موسیقی را با شرکت در کلاسهای ارف آغاز نمودم.

 

پس از پایان این دوره چند ماهه با توجه به علاقه ای که داشتم ،یادگیری پیانو را زیر نظر سرکار خانم عظیمیان و آقای شبستری آغاز نمودم و پس از آن با سبک زیبای پیانوی ایرانی آشنا شدم و از کلاسهای آموزشی آقای سامان احتشامی بهره بردم .

 

پس از پایان مقطع دبستان با حمایت خانواده تصمیم به ادامه تحصیل در هنرستان موسیقی را گرفتم و با ورود به هنرستان و بهره مندی از دانش و تجربیات اساتید بنام ایران از جمله سرکار خانم توفیق و خانم نهرودی و آقایان سیاوش روشن ،صاحب نسق ،کارن کیهانی و هوشیارخیام ،مباحث تئوری موسیقی ،سلفژ ،هارمونی ، تاریخ موسیقی و به عنوان ساز دوم زیر نظر اساتید بنام ایران خانمها افتاده ،عطرائی ،و اصلانی ساز زیبای سنتور را نیز فراگرفتم.

 

در مدت شش سال مقطع هنرستان تا به امروز افتخار گذراندن دورهای تخصصی پیانو کلاسیک زیر نظر استاد امیر صراف را داشته ام و همواره از این دوران به عنوان نقطه عطف زندگی هنری خود یاد مینمایم . به موازات تحصیل در هنرستان با عضویت در انجمن فرهنگی اتریش در تهران افتخار داشتم در کنار پروفسور شولتز نوازنده و رهبر ارکستر بنام اتریشی در مستر کلاسهای برگذار شده در این انجمن به عنوان پیانیست همکاری داشته باشم .

 

به دلیل علاقه زیاد به تدریس پیانو از سال 1392 شروع به انتقال آموخته های خود به کودکان وهنرجویان علاقه مند نمودم و در همان سال با قبولی در کنسرواتوار شهر وین مجوز حضور در کشور اتریش جهت ادامه تحصیل را دریافت نمودم و با توجه به شرایط سنی (16 سالگی ) با راهنمائی خانواده گذراندن دورهای تحصیلات تکمیلی در خارج از کشور را به زمان دیگری موکول نمودم و در حال حاضر دانشجوی رشته موسیقی دانشگاه هنر و معماری  میباشم .

 

 در سال 96 با توجه به گسترش فعالیتهای آموزشی ساز پیانو اقدام به تاسیس آکادمی پیانو غزال نمودم و افتخار دارم در این مرکز خصوصی با همکاری مدرسین تحصیل کرده در رشته موسیقی در خدمت علاقه مندان این رشته هنری باشم .

 

برخی از کنسرتها و فعالیتهای هنری :

1- کنسرت پیانو فرهنگسرای نیاوران 9 و 10 سالگی زیر نظر آقای  سامان احتشامی

2-برگذاری کنسرتهای ماهیانه در هنرستان موسیقی

3-کنسرت فلوت سحر آمیز به رهبری پروفسور شولتز 1392

4-کنسرت گروه سی ساز تالار وحدت 1392

5-کنسرت تالار وحدت به همراه ارکستر انجمن فرهنگی اتریش (ایسو)

6-کنسرت گروه سنگ به مناسبت تولد کریس دی برگ

7-کنسرتهای متعدد در انجمن فرهنگی اتریش با حضور اساتید و سفرا

8-کنسرت آوازی دایان سال 94 به رهبری آقای سیاوش لطفی

9-کنسرت اختصاصی بانوان در سالن منظومه خرد زیر نظر خانم هاسمیک کاراپتیان

10-کنسرت اختصاصی به مناسبت روز ملی اتریش طی سه سال با حضور سفرا و مقامات عالی رتبه سایر کشورها

11-کنسرت بند مشکی پوشان آقای رضا صادقی تیر ماه 97  برج میلاد

12-کنسرت گروه بانوان نوشه مرداد 97 تالار وحدت

13-کنسرت هنرجوئی آکادمی پیانو غزال با هنرنمائی 40 نفر از هنرجویان شهریور 97 فرهنگسرای نیاوران

14-کنسرت گروه بانوان نوشه دی ماه 97 تالار وحدت

15-کنسرت گروه بانوان نوشه اردیبهشت ماه 98 تالار وحدت

16- کنسرت گروه بانوان نوشه آبان ماه 98 تالار وحدت